Kommunestyrets representanter

Kommunestyret
Navn E-post Parti
Arnt Abrahamsen, ordfører        arnt.abrahamsen@farsund.kommune.no         AP               
Grace Buch grace.buch@gmail.com       AP
Ole Magnus Skretting o_skretting@hotmail.com AP
Maria A. Østhassel (permisjon) mariaabrahamsen@live.no AP
Margrethe Østhassel margrethe.osthassel@farsund.kommune.no AP
Anne Svendsvoll asvendsv@online.no AP
Øyvind Adolfsen oyvind.adolfsen@hotmail.com AP
Helge M. Nesheim hemone1965@gmail.com AP
Jostein A. Kydland, varaordfører  kydland@me.com KRF
Øyvind Petterson oyvind.petterson@eilertsundt.vgs.no KRF
Annbjørg N. Knudsen annbknu@vabb.no KRF
Guttorm Eng gutteng@gmail.com KRF
Berit Antonsen berit.antonsen@farsund.kommune.no KRF
Ingrid Williamsen ingrid.williamsen@vabb.no FRP
Johnny Deisz johnny.deisz@vabb.no FRP
Lars Tjelland latj65@hotmail.com FRP
Leif Helge Larsen leif.helge@live.no FRP
Alf Konradsen alf.konradsen@yahoo.no FRP
Merete Syvertsen meretesyvertsen@hotmail.com FRP
Edmund Stave Edmund.stave@online.no H
Terje Andreassen terje.andreassen@farsund.kommune.no H
Hilde Rullestad hilderullestad@hotmail.com H
Toni Helvig t97601401@gmail.com H
Jens Viken jensvike@online.no SP
Audun Stålesen nordhasselgaard@gmail.com SP
Odd Harald Reve oh-re@online.no SP
Inger Arctander inger.arctander@me.com V
Anija M. Wormsen anija.m.wormsen@gmail.com SV
Øystein Bekkevold oystein.bekkevold@farsund.kommune.no R

Møter og saksdokumenter

Kommunestyrets møter, saksdokumenter, medlemmer og varamedlemmer finner du her:  
Politiske møter i Farsund kommune